Çalışma Şeklimiz

İş hayatında global iletişim ihtiyaçlarınızı belirlemek amacıyla detaylı bir ilk görüşme gerçekleştirilir. Katılımcı seviyesi, eğitim amacı, iş alanının ve pozisyonun özellikleri ve ihtiyaçlar analiz edildikten sonra size/şirketinize özel bir program oluşturulur ve gelişim yol haritası belirlenir.

İş hayatında karşılaştığınız durumları eğitmeninizle beraber karşılıklı olarak canlandırırsınız ve gerçek hayatta olduğu gibi çeşitli iş konularında yazışmalarınızı hazırlar, sunumlarınızı yapar, toplantıları yönetir veya iş/performans görüşmelerine girersiniz.

Executive English Coaching’in Londra ve New York’tan kaynaklar ile oluşturulmuş  zengin iş kitapları kütüphanesinden faydalanarak farklı meslek alanlarına özel hazırlanmış materyaller ile kendi iş alanınızın İngilizce terimlerini ve ifadelerini çalışırsınız.

Role play çalışmaları ve iş alanınıza uygun case study örnekleri ile doğru ve profesyonel İngilizce ifade kalıplarını pekiştirir; eğitmeninizin değerlendirmeleri ile gerçek duruma en etkili şekilde hazırlanır ve en yüksek performansınızı gösterirsiniz.

Kurumsal Çözümlere özel olarak:

Katılımcıların gelişimlerini takip etmek amacıyla düzenli aralıklarla, beceri odaklı, eğitmenin görüşlerini ve önerilerini içeren detaylı bir değerlendirme raporu sunulmaktadır.

"Business English is our business"