Speakout

SPEAKOUT-2018
SPEAKOUT: 24 Kasım 2018

 

4 hafta boyunca her Cumartesi 09.00-14.00 arasında Speakout programına katılın,
sizin gibi iş hayatından katılımcılar ile İngilizcenizi geliştirin!

 

Günümüz iş dünyasında ilerlemenin yolu bağlantılarınız ile iyi bir iletişim kurmaktan geçmektedir. Küreselleşmeyle artan rekabet ortamında başarılı olmak için ortak dil olan İngilizce’ye hakim olmak ve etkili bir biçimde konuşabilmek, kariyer basamaklarını tırmanırken hızınızı arttıracak en önemli faktörlerden biridir. Executive English Coaching olarak işte tam bu noktada size ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyoruz.

Programın Tanımı

Kelime hazinesi yeterli olmayan ve İngilizce konuşma güçlüğü çekenlere yönelik olan bu program BBC Learning English ve BBC Worldwide işbirliği ile hazırlanmıştır. Speakout programı İngilizce iletişim konusunda daha özgüvenli ve daha akıcı şekilde konuşmayı sağlayan bir eğitim programıdır.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Doğru konuşma yöntemleriyle duraklamaları asgariye indirerek düzgün ve akıcı konuşma

– Daha rahat ifade yeteneği kazanma

– Kelime hazinesini, telaffuzu ve aksanı geliştirme

– Sosyal İngilizce iletişim metodlarını kullanarak yabancılarla güçlü ilişkiler kurma ve bağlantılar sağlama

– Başarılı İngilizce iletişimleriniz sonucu fırsatlar yaratma ve kariyerinizde daha avantajlı bir konuma geçme

– Yabancı iş ortakları ve yöneticilerle daha rahat iletişim kurma ve olumlu izlenim yaratma

Eğitmen

Billur Cremer

Çocukluğu Avrupa ve Amerika’da geçen Billur Cremer, üniversite eğitimi için Türkiye’ye dönmüş ve Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Ardından, NY Queens College’da eğitimine devam etmiştir. 1980 yılından itibaren turizm, eğitim ve telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde, başta Kuveyt, Almanya, Hollanda, İspanya, Tayvan ve Macaristan olmak üzere çeşitli ülkelerden yöneticiler ile çalışmıştır. İleri seviyedeki yabancı dil bilgisi sayesinde, profesyonel hayatında kendini her zaman güçlü ve rahat hisseden Cremer, global iletişimin önemli bir güç olduğunun uluslararası iş yaşamında farkına varmıştır.

 

Türkiye’de eğitim almış başarılı yöneticilerin, global iş dünyasında kendilerini özgüvenle ifade ederek daha da başarılı olmalarını sağlamak amacıyla kendisi gibi iki kültür ve dile ana dili gibi hakim olan ve iş hayatı dinamiklerini çok iyi bilen Türk ve Amerikalı profesyonellerden oluşan ekibiyle birlikte Executive English Coaching’i kurmuştur.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
İsim Soyisim
Telefon
EEC'yi Nereden Duydunuz?
Previous
Next