Speakout Plus

Speakout Plus Eğitimi 19 Mart 2016

Günümüz iş dünyasında ilerlemenin yolu bağlantılarınız ile iyi bir iletişim kurmaktan geçmektedir. Küreselleşmeyle artan rekabet ortamında başarılı olmak için ortak dil olan İngilizce’ye hakim olmak ve etkili bir biçimde konuşabilmek, kariyer basamaklarını tırmanırken hızınızı arttıracak en önemli faktörlerden biridir.

Executive English Coaching olarak işte tam bu noktada size ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyor ve İngilizce’yi ileri seviyede ve özgüvenle konuşmanızı sağlıyoruz.

Programın Tanımı

Kelime hazinesi yeterli olmayan ve İngilizce konuşma güçlüğü çekenlere yönelik olan bu program BBC Learning English ve BBC Worldwide işbirliği ile hazırlanmıştır. Speakout programı İngilizce iletişim konusunda daha özgüvenli ve daha akıcı şekilde konuşmayı sağlayan bir eğitim programıdır.

Speakout Plus programı size ne kazandırır?

– Kelime hazinesini, telaffuzu ve aksanı geliştirme

– Doğru konuşma yöntemleriyle duraklamaları asgariye indirerek düzgün ve akıcı konuşma

– Sosyal İngilizce iletişim metodlarını kullanarak iş hayatınızda güçlü ilişkiler kurma

– Başarılı İngilizce iletişimleriniz sonucu fırsatlar yaratma ve kariyerinizde yükselme

– Yabancı iş ortakları ve yöneticilerle daha rahat iletişim kurma ve olumlu izlenim yaratma

Speakout Plus programına kimler katılabilir?

– Speakout (Intermediate) programımızı daha önce tamamlamış olanlar
– En az Upper Intermediate seviyede İngilizce konuşanlar
– İş hayatı ve sosyal hayatlarında akıcı ve kendinden emin şekilde iletişim kurmak isteyenler

Eğitmen

Begüm Becerik

Begüm Becerik çocukluk ve öğrencilik yıllarını California’da geçirmiş olduğundan ilk lisanı İngilizce olmuştur. Hem Türkiye hem Amerika vatandaşı olan Begüm, University of California, Irvine, Dilbilimi Lisans programı ve Bilişsel Nörobilim (Cognitive Neuroscience) Lisans programlarını yüksek derece ile tamamlamış ve Klinik ve Örgütsel Psikoloji konusunda uzmanlaşmıştır. Akademik başarılarından ötürü, Amerika Başkanları George Bush ve Ronald Reagan tarafından Academic Excellence Award’a layık görülmüş ve bu ödüller kendisine bizzat başkanlar tarafından sunulmuştur.

İK Yönetimi, Uluslararası İş İdaresi ve Medya konularında başarılar elde etmiş ve çalıştığı kurumlar tarafından çeşitli takdir ve ödüllere layık görülmüştür. California’da marka yöneticisi, hukuki danışman yardımcılığı ve editörlük gibi görevlerde bulunduktan sonra 2005 senesinde İstanbul’a taşınarak Coca-Cola Kurumsal İletişim ve Pazarlama departmanında dört seneyi aşkın süre boyunca Türkiye, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler ile ilgili projelerde yer almıştır.
Begüm, 2009 yılından beri freelance çevirmen olarak çalışmakta ve başta Financial Times olmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kurumsal yayınlarda tercümanlık görevi yapmaktadır. Kendisi, İngilizce dışında Türkçe ve Arapça bilmektedir.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next