ENGLISH FOR SOCIALIZING

English for Socializing programı profesyonel hayat içinde sosyalleşmek isteyen kişiler için gereklidir. Uluslararası müşterileriniz, ekipleriniz ve meslektaşlarınız ile toplantılar dışında geçen zamanda güçlü ilişkiler kurmanıza ve daha rahat sohbet etmenize olanak sağlar. Her derste değişik bir konu ile iletişim becerilerinizi geliştirir; özellikle konuşma tekniklerine odaklanan özenle seçilmiş alıştırmalar ile İngilizce konuşmada özgüven kazanırsınız. Çeşitli role play çalışmaları içeren bu programda yaptığınız hatalar eğitmeniniz tarafından düzeltilir, düzenli değerlendirmeler ile kişiye özel bir gelişim sağlanır.

 

 

Bu program size ne kazandırır?

Global ekip ve iş arkadaşlarıyla rahatlıkla tanışıp, güçlü ve kişisel ilişkiler kurabilme

– İş ortamlarında resmi ve resmi olmayan sohbetlere katılma ve konuşmaları yönetebilme

– Daha akıcı şekilde small talk/networking yapabilme

– Özgüvenle İngilizce iletişim kurarak iş hayatındaki tecrübe ve değeri ortaya koyma

Süre: 6 hafta / Toplam 48 saat

Eğitim günü: her Pazar 14.00-17.30

Eğitim başlangıcı: 15 Ekim 2017

English for Socializing Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

[]
1 Step 1
Previous
Next

Referanslarımız

Executive English Coaching programında en önemli kazancımın İngilizce konuşma konusundaki özgüvenimin güçlenmesi olduğunu düşünüyorum. Pek çok yeni ve güncel kelime öğrendim. Bundan sonra da daha çok okuyacak, konuşacak ve Executive English Coaching ile İngilizcemi geliştirmeye devam edeceğim. Özlem Hanım başta olmak üzere, tüm eğitmen ve idari kadroya teşekkür ederim. EEC’yi ve eğitimlerini kesinlikle tavsiye ederim.

(Satınalma Müdür Yardımcısı – TeknoSA)

2016 yılında Business English grup eğitimine katıldım ve çok memnun kaldım. Özellikle seviyenizi anlamak, İş İngilizcesi kelime bilginizi arttırmak ve konuşurken güven kazanmak açısından çok faydalı oldu. Bununla birlikte bu grup programı sayesinde, farklı fonksiyon ve seviyelerdeki profesyoneller ile tanışma ve yeni bilgiler öğrenme şansını yakalıyorsunuz. Dahası, eğlenceli samimi ve sıcak bir ortamda, işten uzaklaşarak profesyonel gelişim sağlıyorsunuz. Business English programının en önemli etkisi, uzun süredir kullanmadığım kelimelerin ortaya çıkması ile yanlış kullanımların doğrulanması ile genel olarak ilerleme kaydettim.

(Stratejik Pazar Araştırmaları Müdürü – JTI Tütün Ürünleri)

İş İngilizcesi konusunda gösterdikleri profesyonel desteği iş görüşmesi hazırlığı için de alabileceğimi düşünerek Billur Hanım’ın kapısını çaldığımda hiç yanılmadığımı hissettim. Kısa süre içerisinde oluşturdukları plan doğrultusunda gerek İngilizce kalıplar gerekse stratejik yönlendirmeleriyle başarılı şekilde hazırlandığım bir iş görüşmesi oldu benim için. Değerli katkıları ve sağladıkları sıcak ortam için tekrar Özlem Hanım ve Billur Hanım’a teşekkür ederim. Profesyonel hayatta doğru konumlanabilmek için Executive English Coaching’i gözüm kapalı tavsiye ederim.

Neşe Ö. (İlaç Sektörü)

English for Socializing Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

Süre: 6 hafta / Toplam 48 saat

Eğitim günü: her Pazar 14.00-17.30

Eğitim başlangıcı: 15 Ekim 2017

[]
1 Step 1
Previous
Next