Speakout

SPEAKOUT-2018
SPEAKOUT: 16 Ekim 2018

 

6 hafta boyunca her Salı ve Perşembe 19.30-21.15 arasında Speakout programına katılın,
sizin gibi iş hayatından katılımcılar ile İngilizcenizi geliştirin!

 

Günümüz iş dünyasında ilerlemenin yolu bağlantılarınız ile iyi bir iletişim kurmaktan geçmektedir. Küreselleşmeyle artan rekabet ortamında başarılı olmak için ortak dil olan İngilizce’ye hakim olmak ve etkili bir biçimde konuşabilmek, kariyer basamaklarını tırmanırken hızınızı arttıracak en önemli faktörlerden biridir. Executive English Coaching olarak işte tam bu noktada size ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyoruz.

Programın Tanımı

Kelime hazinesi yeterli olmayan ve İngilizce konuşma güçlüğü çekenlere yönelik olan bu program BBC Learning English ve BBC Worldwide işbirliği ile hazırlanmıştır. Speakout programı İngilizce iletişim konusunda daha özgüvenli ve daha akıcı şekilde konuşmayı sağlayan bir eğitim programıdır.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Doğru konuşma yöntemleriyle duraklamaları asgariye indirerek düzgün ve akıcı konuşma

– Daha rahat ifade yeteneği kazanma

– Kelime hazinesini, telaffuzu ve aksanı geliştirme

– Sosyal İngilizce iletişim metodlarını kullanarak yabancılarla güçlü ilişkiler kurma ve bağlantılar sağlama

– Başarılı İngilizce iletişimleriniz sonucu fırsatlar yaratma ve kariyerinizde daha avantajlı bir konuma geçme

– Yabancı iş ortakları ve yöneticilerle daha rahat iletişim kurma ve olumlu izlenim yaratma

Eğitmen

Özlem Arpacı

İngiltere’de Saint Mary’s College, Amerika’da ise University of California, Riverside’da dört farklı İngilizce Geliştirme sertifika programlarına katılan Özlem Arpacı, 1993’te Amerika’ya yerleşip, John W. North High School’dan mezun olmuştur. 1997’de Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi çift dal diplomasını Mills College, Oakland’dan ve 1999 yılında pazarlama odaklı MBA diplomasını University of San Francisco’dan almıştır. 2000-2001 yıllarında ise University of California Berkeley’den E-Ticaret İş ve Altyapısı sertifika eğitimini tamamlamıştır.

 

Profesyonel hayatında; teknoloji, restoran ve moda sektörlerinde pazarlama ve halkla ilişkiler yöneticisi olarak görev alıp; aynı zamanda aralarında Cisco Systems, Google, Kaliforniya Motorlu Araçlar ve Federal Hapishaneler Bürosu da dahil olan kurumlar için Türkçe lisanı uzmanı olarak hizmet vermiştir. 2011 yılından itibaren EEC ekibinin bir parçası olarak;  yöneticilere Amerikan iş ve pazarlama İngilizcesi, sunum, konuşma ve aksan düzeltme konularında koçluk hizmeti vermektedir.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next