Englısh for SOCIALIZING

Socializing

Gelecek Eğitimin Başlamasına Kalan Süre:

Programın Tanımı

English for Socializing programı profesyonel hayat içinde sosyalleşmek isteyen kişiler için gereklidir. Uluslararası müşterileriniz, ekipleriniz ve meslektaşlarınız  ile toplantılar dışında geçen zamanda güçlü  ilişkiler kurmanıza ve daha rahat sohbet etmenize olanak sağlar. Her derste değişik bir konu ile iletişim becerilerinizi geliştirir; özellikle konuşma tekniklerine odaklanan özenle seçilmiş alıştırmalar ile İngilizce konuşmada özgüven kazanırsınız. Çeşitli role play çalışmaları içeren bu programda yaptığınız hatalar eğitmeniniz tarafından düzeltilir, düzenli değerlendirmeler ile kişiye özel bir gelişim sağlanır.

Eğitim Tarihi:  15 Ekim – 19 Kasım 2017

her Pazar 14.00-17.30

 

Bu Program Size Ne Kazandırır?

Kültürlerarası ipucu ve deyimler ile small talk için gerekli sosyalleşme becerilerini öğrenme

– Global ekip ve iş arkadaşlarıyla rahatlıkla tanışıp, güçlü ve kişisel ilişkiler kurabilme

– İş ortamlarında resmi ve resmi olmayan sohbetlere katılma ve konuşmaları yönetebilme

– Daha akıcı şekilde small talk/networking yapabilme

– Özgüvenle İngilizce iletişim kurarak iş hayatındaki tecrübe ve değeri ortaya koyma

Eğitmen

Max Hughes

Yönetici İngilizce Koçu

2013 yılına kadar Londra’da yaşayan Max Hughes, Oxford Üniversitesi’nde Klasik Diller (Grekçe ve Latince) eğitiminden sonra Sheffield Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı üniversiteden Sağlık Enformatiği konusundan yüksek lisans diploması aldıktan sonra İngiltere’de Locum Consultant Psychiatrist’te psikiyatrist olarak 6 sene çalışmıştır.

İngiltere’de 10 yıllık klinik tıp tecrübesinin ardından 2014 yılında Türkiye’ye taşınmış ve başta Medikal İngilizce ve İş İngilizcesi olmak üzere Executive English Coaching bünyesinde eğitimler vermeye başlamıştır. Cambridge’den CELTA sertifikasına sahiptir. Londra Royal College of Psychiatrists üyesidir. Ana dili İngilizce dışında, Almanca, Fransızca ve orta seviyede Türkçe konuşmaktadır.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next