Referanslarımız

8 hafta süren Speakout Summer eğitimine katıldım. Eğitim daha az yoğun olduğum yaz aylarına denk geldiğinden ötürü, Speakout benim için çok daha verimli geçmiş oldu. Eğitimler, konuşma açısından kendime daha fazla güvenmeme, yazma ve okuma açısından ise sosyal İngilizceyi daha iyi anlamama ve bu konularda yazmama katkı sağladı. Genel olarak, Executive English Coaching eğitimlerinin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bunda, eğitmenlerin çok ilgili ve iş hayatı konusunda tecrübeli olmalarının büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde, katılımcıların da iş hayatlarında başarıları artmakta. Executive English Coaching'i mesai arkadaşlarıma ve diğer tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

B.G.S. - Pilz

Billur Hanim ve ekibi öncelikle işlerini çok seviyorlar, bu hem kendileri hem de koçluk yaptıkları öğrencileri için büyük şans. Eğitimciler içten, samimi ve başarılılar. Öğrencilerin seviyelerini iyi analiz ediyor ve doğru şekilde yönlendirerek İngilizce'de ileri gitmelerini sağlıyorlar. Takip edilen ders kitaplarının da çok faydalı olduğunu düşünüyorum. İngilizce koçluğunun yanında kariyer koçluğu da Executive English Coaching'ın paketinde bonus olarak geliyor.

D.D. (İnşaat Sektörü)

Business English grup programının içeriği beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Executive English Coaching eğitmenlerinin bilingual olmaları ve yetkinlikleri eğitimlerin verimliliğinde fark yaratıyor. Bu program iş hayatımda özellikle İngilizce toplantı ve sunumlarda bana ciddi katkı sağlayacak.

D.K. (İK Kıdemli Müdürü - Lundbeck)

1 3 4 5 6 7 22