Referanslarımız

Billur Hanım ile yaklaşık 5 ay birebir ders alarak çalıştım ve derslerin hem gramer, hem pratik alanda çok yararını gördüm. Billur Hanım öncelikle konusuna çok hakim, kişiye özel ihtiyacı belirlemek ve uygun kaynaklarla destekleyerek öğrenmeyi güçlendirmek konusunda çok başarılı. Akıcı dersleri ve anında yaptığı geri beslemeleri ile öğrenilenleri daha kalıcı hale getiriyor. Profesyonel iş hayatı içerisinde paylaştığı tecrübeleri ile de eğitimi salt bir İngilizce eğitimi olmanın ötesine taşıyor ve gerçekten “koç”luk yapıyor. Profesyonelliğinin yanı sıra, samimi yaklaşımı sayesinde dersler verimli olduğu kadar keyifle geçiyor.

V.İ. (Medical Park)

Business English Grammar grup programına katıldım ve çok memnun kaldım. Bu eğitim hem kendine güven anlamında yardımcı oldu hem de kendime zaman ayırıp iş İngilizcemi geliştirmek açısından iyi bir başlangıç oldu. Executive English Coaching eğitimlerini özellikle iş yaşamında belli bir olgunluğa gelmiş, uluslararası kariyer fırsatları arayan arkadaşlarıma öneririm. Yoğun iş hayatı içerisinde İngilizcenizi ilerletmek için bir fırsat bulamıyorsanız, EEC eğitimleri kendinize yatırım için etkili bir başlangıç olacaktır.

Mete Şaylan (Direktör - Bayer)

Eğer iş İngilizcesi'ni gerçekten öğrenmek ve bunu yaparken kendinize özgü metodlar geliştirmek isterseniz Executive English Coaching tam size göre. 6 aydır iş toplantılarımda, hatta sunumlarımda hiç sıkıntı çekmediğimi açıkça söyleyebilirim. Ayrıca günlük konuşmalarım da gerçekten akıcı bir hal aldı. Teşekkürler Executive English Coaching, teşekkürler Billur Cremer!

K.D. (Direktör - Lansinoh)

1 3 4 5 6 7 22