Referanslarımız

Özlem Hanım ile geçirdiğim tüm derslerimin çok verimli ve keyifliydi. Uzun süre Amerika'da yaşamış olması tecrübesinden oldukça faydalanıp sadece iş İngilizcemi değil günlük İngilizcemi de geliştirme fısatı buldum. Sabırlı, güvenilir ve samimi yapısı kendimi rahat ve konforlu hissettirerek daha hızlı öğrenmeme yardımcı oldu ve seviyemin hızla ilerlemesini sağladı. Aynı zamanda kendime güvenimi arttırarak daha rahat bir öğrenme ortamı sağlamış oldu. Sayesinde İngilizce konuşurken kendimi çok daha rahat ifade etmeye başladım ve işimde kendimi geliştirmemde fazlasıyla yardımcı oldu.

B.Ö. (Satış Müdürü - Sony)

İş İngilizcesi konusunda kendimi geliştirmek için neler yapabileceğimi araştırırken, Executive English Coaching ile karşılaştım ve Business English grup programına katıldım. EEC, ilk başladığım günden beri her derste "iyi ki gelmişim" dediğim bir yer oldu. Billur Hanım'ın eğitmenliği tartışılmaz. Hem ana dilinin İngilizce olması hem de profesyonel altyapısı sayesinde son derece keyifli bir eğitim geçirdik. Grup eğitimlerinin 6 kişi ile sınırlandırılmış olması, dersi en efektif ve katılımcı şekilde geçirmemizde etkili oldu. Bu eğitimin en sevdiğim yanı, güncel ve daha önceden yaşanmış gerçek örnekler ile kitap içeriklerinin desteklenmesidir. Bu sayede konulara daha çok hakim olduğumu hissettim. Business English grup eğitiminin, kariyerim boyunca çok yardımcı olacağından eminim.

B. U. (Sony)

Kendine güvenli ve etkili bir şekilde insanlarla iletişim kurmada bu program bana çok eğlenceli ve zevkli geldi. Açık, anlaşılır bir Amerikan aksanıyla ingilizce konuşmak isteyen ve başkalarıyla konuşurken kendine güven kazanmayı isteyen kişilere tavsiye ederim. Ben öğrendiklerimi iş hayatına uyguladım. Billur Hanım ve Executive English Coaching ile çalışmam beni profesyonel alanda da ilerletti ve işimi uluslararası boyutlarda büyütmeye başladım.

B.B. (Dent Art)