Referanslarımız

İş İngilizcesi konusunda gösterdikleri profesyonel desteği iş görüşmesi hazırlığı için de alabileceğimi düşünerek Billur Hanım'ın kapısını çaldığımda hiç yanılmadığımı hissettim. Kısa süre içerisinde oluşturdukları plan doğrultusunda gerek İngilizce kalıplar gerekse stratejik yönlendirmeleriyle başarılı şekilde hazırlandığım bir iş görüşmesi oldu benim için. Değerli katkıları ve sağladıkları sıcak ortam için tekrar Özlem Hanım ve Billur Hanım'a teşekkür ederim. Profesyonel hayatta doğru konumlanabilmek için Executive English Coaching'i gözüm kapalı tavsiye ederim.

Neşe Ö. (İlaç Sektörü)

Business English Grammar grup programına katıldım ve çok memnun kaldım. Bu eğitim hem kendine güven anlamında yardımcı oldu hem de kendime zaman ayırıp iş İngilizcemi geliştirmek açısından iyi bir başlangıç oldu. Executive English Coaching eğitimlerini özellikle iş yaşamında belli bir olgunluğa gelmiş, uluslararası kariyer fırsatları arayan arkadaşlarıma öneririm. Yoğun iş hayatı içerisinde İngilizcenizi ilerletmek için bir fırsat bulamıyorsanız, EEC eğitimleri kendinize yatırım için etkili bir başlangıç olacaktır.

Mete Şaylan (Direktör - Bayer)

Kariyerimde ilerleyebilmem için bir İngilizce sınava hazırlanmam gerekiyordu ancak kendimde yeterli motivasyonu bir türlü bulamıyordum. Farklı farklı kurslara gitmiş ve ciddi hayal kırıklıkları yaşamıştım. Sonra bir gün Billur Hanım ile tanıştım; olumlu yaklaşımı, disiplinli duruşu, neye ihtiyacım olduğunu anlamadaki başarısı bana inanılmaz bir güven verdi. Sınava hazırlanabilmem için beni Serra Hanım'a yönlendirdi. Serra Hanım ile kısa sürede disiplinli bir şekilde derslere adapte olduk ve ciddi bir yol kat ettik. Altı ay kadar kısa bir sürede ilk başlangıçtaki aldığım puanın iki katını alıyor duruma geldim. Serra Hanım, öğretme konusunda o kadar eğlenceli yollar buluyor ki sıkılmanız mümkün değil. Bu değerli insanların, eğitim verdikleri kişilerin gelişimini gördüklerindeki yaşadığı heyecana şahit olmanızı isterim. İnanılmaz motivasyonu yüksek ve ilgili kişiler. Her şey için Executive English Coaching ekibine çok teşekkür ediyorum.

Derya Y. (İş Bankası)