Referanslarımız

Business English grup programının içeriği beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Executive English Coaching eğitmenlerinin bilingual olmaları ve yetkinlikleri eğitimlerin verimliliğinde fark yaratıyor. Bu program iş hayatımda özellikle İngilizce toplantı ve sunumlarda bana ciddi katkı sağlayacak.

Derya Kurtkale (İK Kıdemli Müdürü - Lundbeck)

Daha önce birçok dil okuluna gidip kurslara katılmıştım. Ancak Executive English Coaching’de bireysel danışmanlık almaya başladığım günden bu yana 3 ay geçti ve ben şunu anladım: dil kurslarına giderek kendime hiçbirşey katmamış; aksine zamanımı boşa harcamışım. İş hayatında doğru ve profesyonel bir İş İngilizcesi ile iletişim kurmam konusunda bana olan desteğiniz için Executive English Coaching'e çok teşekkür ederim.

Görkem Başoğlu (Satış Müdürü - Medikal Sektör)

Business English Grammar eğitimine katıldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Klasik bir İngilizce eğitimden çok farklı olarak tamamen iş hayatında yaptığımız hataların üzerinden durulması çok faydalı oldu. Kritik noktalarda sıklıkla yapılan hataların doğrularının ve diğer kritik bilgilerin uygulamalı olarak çalışılması sayesinde İngilizce seviyem iyi olmasına rağmen İngilizce kalitemin arttığını gördüm. Bu eğitimi kesinlikle tavsiye ederim. Şirket içinde de bu eğitimin sürekli olmasını isterim. Gayet öğretici ve eğlenceli.

Esra Ö. (Mali Tahlil Uzmanı - Kuveyt Türk)