Referanslarımız

Şirketimize özel hazırlanmış Business English grup eğitimine katıldım. Bir kitap üzerinden sıkıcı bir içerik olur varsayımı ile katılmıştım ancak düşüncemin tam tersi bir içerik ve eğitim tarzı ile karşılaştım. Sürekli iletişim ve etkileşim ile geçen bir 6 hafta geçirdim. Eğitmenimiz Max, farklı metotlar ile eğitimi eğlenceli hale getirdi. Sürekli interaktif alıştırma ve role play senaryoları ile öğrendiklerimiz yazıda kalmadı; iş hayatında da kullanacağımız şekilde kalıcı oldu. Hem gerçek hayatta kullanılan bilgiler hem de iş hayatında düşünce tarzımızı geliştiren eğitimler sunan Executive English Coaching'i özellikle iş arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Kutay Yegül (Quality Assurance - SONY)

Professional Written Communication eğitiminin içeriği çok net ve anlaşılırdı. Eğitmenin sınıfa ve konusuna hakimiyeti mükemmeldi. Bu eğitim uzun zamandır aldığım en faydalı ve profesyonel gelişimime en büyük katkı sağlayacak eğitim oldu. Artık daha net ve açık mailler ve raporlar hazırlayacağımı düşünüyorum.

S. Y. (Procurement Chief – Havacılık Sektörü)

EEC Business English eğitimine katılmak isteyen kişiler öncelikle hiç sıkılmayacaklar. Çünkü eğitim standart kalıplar içerisinde ilerlemiyor. Katılımcıların meslekleri ve deneyimleri derslerin şekillenmesini sağlıyor. Zaman kullanımı açısından oldukça yeterli vakit tanınıyor ve dersleri bu nedenle derinlemesine işleyebiliyoruz. Bugüne kadar İngilizce öğrenmek adına muhtelif girişimlerde bulunmuş birisi olarak (özel kurs, konuşma grupları vb…) en fayda sağlayan deneyimimin bu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bundaki en önemli faktör derslere katılmadan önce her hafta sizi takip ediyor ve işlenecek konuyla alakalı bilgilendiriyor olmaları. Ayrıca sınıf arkadaşlarınız da oldukça keyifli insanlar oluyor.

A. S. (IK Direktörü)