Referanslarımız

EEC eğitmenlerinden özel ders alan meslektaşlarımın şirket içinde çok daha başarılı ve özgüvenli olduklarına çok yakından şahit olmuş durumdayım. Şu ana kadar gördüğüm İngilizce kurslarından çok farklı, en elit, en başarılı, en butik eğitim yeri olduğunuzu söyleyebilirim. Kesinlikle ve şiddetle herkese sizi tavsiye edebilirim. Herşey için özellikle Begüm Hanım’a çok teşekkür ederim. Çok uzun bir yolu her Cumartesi kızlarımı evde bırakıp özellikle Begüm Hanım için geldim. İngilizce bilgisinin iyi olmasının çok ötesinde, eğitimci kişiliği de çok ama çok ileri düzeyde. Derslerden çok keyif aldım. Çok şey öğrendim ve devam etmeyi isterim.

Z. A.

Billur Hanım ile yaklaşık 5 ay birebir ders alarak çalıştım ve derslerin hem gramer, hem pratik alanda çok yararını gördüm. Billur Hanım öncelikle konusuna çok hakim, kişiye özel ihtiyacı belirlemek ve uygun kaynaklarla destekleyerek öğrenmeyi güçlendirmek konusunda çok başarılı. Akıcı dersleri ve anında yaptığı geri beslemeleri ile öğrenilenleri daha kalıcı hale getiriyor. Profesyonel iş hayatı içerisinde paylaştığı tecrübeleri ile de eğitimi salt bir İngilizce eğitimi olmanın ötesine taşıyor ve gerçekten “koç”luk yapıyor. Profesyonelliğinin yanı sıra, samimi yaklaşımı sayesinde dersler verimli olduğu kadar keyifle geçiyor.

V.İ. (Medical Park)

8 hafta süren Speakout Summer eğitimine katıldım. Eğitim daha az yoğun olduğum yaz aylarına denk geldiğinden ötürü, Speakout benim için çok daha verimli geçmiş oldu. Eğitimler, konuşma açısından kendime daha fazla güvenmeme, yazma ve okuma açısından ise sosyal İngilizceyi daha iyi anlamama ve bu konularda yazmama katkı sağladı. Genel olarak, Executive English Coaching eğitimlerinin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bunda, eğitmenlerin çok ilgili ve iş hayatı konusunda tecrübeli olmalarının büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde, katılımcıların da iş hayatlarında başarıları artmakta. Executive English Coaching'i mesai arkadaşlarıma ve diğer tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Burcu Gündüz Soptar - Pilz

1 20 21 22