Referanslarımız

Daha önceki deneyimlerime dayanarak İstanbul’da alabileceğiniz en iyi İngilizce eğitimi Executive English Coaching'de desem hiç abartmış olmam. Eğitimin içeriği çok doyurucu ve akademik. İlk kez bir İngilizce dersine bu kadar uzun sure devam ediyorum. Normal şartlarda bir noktada hep sıkılırdım ve dersi bırakırdım. Serra Cremer çok disiplinli, sistematik ve detaycı bir eğitmen. Bu da her yaptığınız konuyu derinlemesine öğrenmenizi sağlıyor. Özellikle e-mail writing için Serra Cremer'i çok tavsiye ederim.

A. T. (Direktör - Doğuş Holding)

2017 Ekim ayında Pharmaceuticals English eğitimine katıldım. Bu eğitim, sektöre özel teknik İngilizce ile ilgili bilmediğim konularda kelime bilgimin artmasını sağladı. Özellikle Regulatory Affairs ve Pharmacovigilance konuları ile ilgili bilmediklerimi öğrenmeme destek oldu. Ayrıca İngilizce pratiğimin ilerlemesine de çok faydası oldu. Özellikle eğitmenim Max Hughes'un bilgisi, yardımseverliği ve işini severek yapıyor olması bu eğitimin başarısında çok etkiliydi. Executive English Coaching Pharmaceuticals English eğitimini kesinlikle tavsiye ederim.

Emine Temiz (Kalite Kontrol Müdürü - IE Ulagay Menarini)

Professional Written Communication eğitimi, daha akıcı ve vermek istediğim mesajı karşı tarafa doğru anlatan e-mail ve raporlar yazmamı sağlayacak. Executive English Coaching eğitmeni konusuna hakim, katılımcıları eğitime katılmaya teşvik eden ve pozitif iletişim kuran biriydi. Eğitim içeriği tamamen ihtiyaçlarımıza özel tasarlanmış ve günlük iş yapışımızda kullandığımız dokümanlardan hazırlanmıştı.

S.K. (Engineering Senior Manager, Havacılık Sektörü)

1 20 21 22