Referanslarımız

Billur Hanım herşeyden önce öğrencisini, ihtiyaç duyduğu eğitimi, eksiklerini cok hızlı şekilde anlayarak kişiye özel bir program oluşturarak eğitim verdiği kanısındayım. İngilizceye, ancak en önemlisi Türkçeye olan hakimiyeti, eğitmen olarak kendisi ve ögrencileri icin çok önemli bir avantaj oluşturuyor. Aynı zamanda farklı kaynaklar kullanarak hazırladığı derslerinin verimli ve keyifli olduğunu düşünüyorum. Ders planlamasındaki özeni kadar, tüm çalışan kişiler için çok önemli olan zaman planında da kendisi tam bir profesyonel.

Mine S. (İç Mimar)

Professional Written Communication eğitimi, daha akıcı ve vermek istediğim mesajı karşı tarafa doğru anlatan e-mail ve raporlar yazmamı sağlayacak. Executive English Coaching eğitmeni konusuna hakim, katılımcıları eğitime katılmaya teşvik eden ve pozitif iletişim kuran biriydi. Eğitim içeriği tamamen ihtiyaçlarımıza özel tasarlanmış ve günlük iş yapışımızda kullandığımız dokümanlardan hazırlanmıştı.

S.K. (Engineering Senior Manager, Havacılık Sektörü)

Mart 2018'de Business English grup programına katıldım. 6 kişiden oluşan ve 6 hafta süren bu program sonrasında kesinlikle İngilizce iletişimde hata yapmaktan korkmadan konuşmaya başladım. Özellikle İngilizce sunum ile ilgili kısımlar çok yararlı oldu. Grafikleri okuma, rakamlar vb. konular iş hayatımda çok işime yarayacak. Executive English Coaching programlarını iş arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma kesinlikle tavsiye ederim.

Sales Manager - Procter & Gamble