Referanslarımız

Mart 2016'da konuşma odaklı Speakout grup programına katıldım. Eğitim ortamı ve yaklaşım çok iyiydi. Katılımcı sayısının 6 ile sınırlandırılması sayesinde eğitimlerde daha fazla konuşup, pratik yapma imkanı buldum. Begüm Hanım, İngilizce konuşma konusunda katılımcıları motive ederken, aynı zamanda başarılı bir koçluk sundu. Kendimi İngilizcede daha akıcı olarak ifade etme açısından bu programın çok faydası oldu. Executive English Coaching'i tanıdıklarıma kesinlikle tavsiye ederim.

Azad Gün (BRN Consultancy)

Şirketimize özel hazırlanmış Business English grup eğitimine katıldım. Bir kitap üzerinden sıkıcı bir içerik olur varsayımı ile katılmıştım ancak düşüncemin tam tersi bir içerik ve eğitim tarzı ile karşılaştım. Sürekli iletişim ve etkileşim ile geçen bir 6 hafta geçirdim. Eğitmenimiz Max, farklı metotlar ile eğitimi eğlenceli hale getirdi. Sürekli interaktif alıştırma ve role play senaryoları ile öğrendiklerimiz yazıda kalmadı; iş hayatında da kullanacağımız şekilde kalıcı oldu. Hem gerçek hayatta kullanılan bilgiler hem de iş hayatında düşünce tarzımızı geliştiren eğitimler sunan Executive English Coaching'i özellikle iş arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Kutay Yegül (Quality Assurance - SONY)

Business English grup programının içeriği beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Executive English Coaching eğitmenlerinin bilingual olmaları ve yetkinlikleri eğitimlerin verimliliğinde fark yaratıyor. Bu program iş hayatımda özellikle İngilizce toplantı ve sunumlarda bana ciddi katkı sağlayacak.

Derya Kurtkale (İK Kıdemli Müdürü - Lundbeck)