Referanslarımız

Business English grup programının içeriği beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Executive English Coaching eğitmenlerinin bilingual olmaları ve yetkinlikleri eğitimlerin verimliliğinde fark yaratıyor. Bu program iş hayatımda özellikle İngilizce toplantı ve sunumlarda bana ciddi katkı sağlayacak.

Derya Kurtkale (İK Kıdemli Müdürü - Lundbeck)

EEC Business English eğitimine katılmak isteyen kişiler öncelikle hiç sıkılmayacaklar. Çünkü eğitim standart kalıplar içerisinde ilerlemiyor. Katılımcıların meslekleri ve deneyimleri derslerin şekillenmesini sağlıyor. Zaman kullanımı açısından oldukça yeterli vakit tanınıyor ve dersleri bu nedenle derinlemesine işleyebiliyoruz. Bugüne kadar İngilizce öğrenmek adına muhtelif girişimlerde bulunmuş birisi olarak (özel kurs, konuşma grupları vb…) en fayda sağlayan deneyimimin bu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bundaki en önemli faktör derslere katılmadan önce her hafta sizi takip ediyor ve işlenecek konuyla alakalı bilgilendiriyor olmaları. Ayrıca sınıf arkadaşlarınız da oldukça keyifli insanlar oluyor.

A. S. (IK Direktörü)

Yoğun iş temposu içeresinde olmama rağmen Özlem Hanım’ın önce değerlendirip daha sonra benim ve çalıştığım sektörün özelliklerine göre düzenlemiş olduğu programa göre muhteşem çalışmalar gerçekleştirdik. Gerek iş İngilizcesi terminolojisine hakimiyeti gerekse sizin eksiklerinizi geliştirmeye yönelik özenli çalışma şekli ve bunu siz anlamadan keyifli bir şekilde yapıyor olması ayrıca İngilizce konuşmadaki güvenimi yerine getirdi. Herşey için çok teşekkür ederim.

A. S. (Gayrimenkul Geliştirme)

1 2 3 22