Professional Written Communication eğitimi, daha akıcı ve vermek istediğim mesajı karşı tarafa doğru anlatan e-mail ve raporlar yazmamı sağlayacak. Executive English Coaching eğitmeni konusuna hakim, katılımcıları eğitime katılmaya teşvik eden ve pozitif iletişim kuran biriydi. Eğitim içeriği tamamen ihtiyaçlarımıza özel tasarlanmış ve günlük iş yapışımızda kullandığımız dokümanlardan hazırlanmıştı.

S. K. (Engineering Senior Manager, Havacılık Sektörü)

Professional Written Communication eğitiminin içeriği çok net ve anlaşılırdı. Eğitmenin sınıfa ve konusuna hakimiyeti mükemmeldi. Bu eğitim uzun zamandır aldığım en faydalı ve profesyonel gelişimime en büyük katkı sağlayacak eğitim oldu. Artık daha net ve açık mailler ve raporlar hazırlayacağımı düşünüyorum.

S. Y. (Procurement Chief – Havacılık Sektörü)

Professional Written Communication eğitiminin içeriği tam olarak ihtiyaca karşılık hazırlanmıştı. Eğitmen tecrübeli, konusuna hakim, enerjisi yüksek ve dikkati her zaman eğitimde tutabilen bir eğitmendi. Bu eğitimin iş hayatında iletişim kurma becerilerime kesinlikle katkı sağlayacağını düşünüyorum. İngilizce email, rapor ve toplantı tutanakları hazırlarken daha etkin ve doğru sonuçlar elde edeceğiz. Executive English Coaching’e çok teşekkürler.

E. Y. (Engineering Manager – SunExpress)