Referanslarımız

Katıldığım Mart 2018 Business English grup eğitimi çok faydalı ve etkiliydi. Programdan çok memnun kaldım. İş hayatında İngilizce iletişim becerileri dışında EEC eğitimleri ve eğitmenlerin geçmiş kurumsal tecrübesi sayesinde iş hayatımızda kullanabileceğimiz çok değerli görüşler ve bakış açıları kazandık. Bu program kendime güvenimin artmasına neden oldu ve bana farklı bir vizyon kazandırdı. EEC ekibini tanıdığım için çok memnun oldum. EEC programlarını kesinlikle tavisye ederim, hatta şimdiden etmeye başladım. Bir sonraki eğitimde görüşmek dileğiyle.

Ece (Supervisor - Deloitte)

Bir günlük Presentation English eğitimine katıldım. Çok doyurucu ve kapsamlı hazırlanmış bir programdı. Eğitmen de çok başarılı bir gün olmasını sağladı. Öğrendiklerimin iş hayatımda etkisini göreceğime eminim. Bu programı, ihtiyacı olan tüm iş arkadaşlarıma ve tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

Erkal Tansan (İK Grup Yöneticisi - Arçelik)

Business English grup eğitimi sayesinde kendimi daha rahat ve özgüvenli hissetmeye başladım. Örneğin yabancılar ile yapılan toplantılarda daha sık konuya dahil olabiliyorum ve İngilizce toplantılarıma daha kısa sürede hazırlanabiliyorum. Executive English Coaching’in hem sıcak ortamı hem de iş hayatında tecrübeli eğitmenleri ile yürütülen eğitimlerinin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

S.S. (İş Geliştirme Yöneticisi - Telekom Sektörü)

1 2 3 22