Bireysel Çözümler

İş hayatında uluslararası kariyer hedefleriniz varsa ve bu hedeflere ulaşmak için kendinizi geliştirmeye istekli ve açıksanız, doğru yerdesiniz. Executive English Coaching, sizin gibi kendine yatırım yapmanın önemini bilen, hedef odaklı kişilerle çalışır ve onlara kariyerlerinde koçluk ve danışmanlık sunar.

Eğer bu kariyer gelişim programını şirketiniz karşılıyorsa, siz şirketiniz için yatırım yapmaya değer bir yeteneksiniz demektir.

Executive English Coaching programları ile kendinize katacağınız iletişim becerileri sayesinde uluslararası iş hayatında fark yaratacak ve parlayacaksınız. Lokal bir profesyonelden global bir iş insanına dönüşeceksiniz.

Bizim İçin Ne Dediler?

Professional Written Communication eğitiminin içeriği tam olarak ihtiyaca karşılık hazırlanmıştı. Eğitmen tecrübeli, konusuna hakim, enerjisi yüksek ve dikkati her zaman eğitimde tutabilen bir eğitmendi. Bu eğitimin iş hayatında iletişim kurma becerilerime kesinlikle katkı sağlayacağını düşünüyorum. İngilizce email, rapor ve toplantı tutanakları hazırlarken daha etkin ve doğru sonuçlar elde edeceğiz. Executive English Coaching’e çok teşekkürler.

Erkan Y. (Engineering Manager – SunExpress)