Bireysel Çözümler

İş hayatında uluslararası kariyer hedefleriniz varsa ve bu hedeflere ulaşmak için kendinizi geliştirmeye istekli ve açıksanız, doğru yerdesiniz. Executive English Coaching, sizin gibi kendine yatırım yapmanın önemini bilen, hedef odaklı kişilerle çalışır ve onlara kariyerlerinde koçluk ve danışmanlık sunar.

Eğer bu kariyer gelişim programını şirketiniz karşılıyorsa, siz şirketiniz için yatırım yapmaya değer bir yeteneksiniz demektir.

Executive English Coaching programları ile kendinize katacağınız iletişim becerileri sayesinde uluslararası iş hayatında fark yaratacak ve parlayacaksınız. Lokal bir profesyonelden global bir iş insanına dönüşeceksiniz.

Bizim İçin Ne Dediler?

8 hafta süren Speakout Summer eğitimine katıldım. Eğitim daha az yoğun olduğum yaz aylarına denk geldiğinden ötürü, Speakout benim için çok daha verimli geçmiş oldu. Eğitimler, konuşma açısından kendime daha fazla güvenmeme, yazma ve okuma açısından ise sosyal İngilizceyi daha iyi anlamama ve bu konularda yazmama katkı sağladı. Genel olarak, Executive English Coaching eğitimlerinin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bunda, eğitmenlerin çok ilgili ve iş hayatı konusunda tecrübeli olmalarının büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde, katılımcıların da iş hayatlarında başarıları artmakta. Executive English Coaching'i mesai arkadaşlarıma ve diğer tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Burcu Gündüz Soptar - Pilz