English for Marketing

(Pazarlama için İngilizce)

Rekabetin giderek yoğunlaştığı, yeni iletişim yöntemlerinin tüketicilerin vazgeçilmezi haline geldiği, sosyal medya sayesinde bilgi paylaşımının ışık hızına eriştiği günümüz dünyasında; tüm ticari ve sosyal kurumların işi her geçen gün zorlaşmaktadır. Teknoloji sayesinde artarak globalleşen iş dünyasında İngilizce kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Bu sebeple pazarlama alanındaki profesyoneller yabancı iş ortaklarına düşüncelerini İngilizce olarak aktarabilmeli ve karşı tarafı doğru ifadeler kullanarak ikna edebilmelidir.

 

Bu program size ne kazandırır?

Yabancı iş ortaklarına düşünceleri İngilizce olarak aktarma

– Karşı tarafı doğru ifadeler kullanarak ikna etme

– Strateji geliştirme yeteneklerini İngilizce olarak ortaya koyma

– İngilizce basında yer alan pazarlama konusundaki yenilik ve trendleri yakından takip etme

– İletişim bariyerlerini yıkarak iş çevrenizi genişletme

– Global pazarlara ulaşarak yeni fırsatlar yakalama

Süre: 6 hafta  / Toplam 48 saat

Eğitim günü: her Pazar 14.00-17.30

Eğitim başlangıcı: 15 Ekim 2017

English for Marketing Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

[]
1 Step 1
Previous
Next

Referanslarımız

Executive English Coaching programında en önemli kazancımın İngilizce konuşma konusundaki özgüvenimin güçlenmesi olduğunu düşünüyorum. Pek çok yeni ve güncel kelime öğrendim. Bundan sonra da daha çok okuyacak, konuşacak ve Executive English Coaching ile İngilizcemi geliştirmeye devam edeceğim. Özlem Hanım başta olmak üzere, tüm eğitmen ve idari kadroya teşekkür ederim. EEC’yi ve eğitimlerini kesinlikle tavsiye ederim.

(Satınalma Müdür Yardımcısı – TeknoSA)

2016 yılında Business English grup eğitimine katıldım ve çok memnun kaldım. Özellikle seviyenizi anlamak, İş İngilizcesi kelime bilginizi arttırmak ve konuşurken güven kazanmak açısından çok faydalı oldu. Bununla birlikte bu grup programı sayesinde, farklı fonksiyon ve seviyelerdeki profesyoneller ile tanışma ve yeni bilgiler öğrenme şansını yakalıyorsunuz. Dahası, eğlenceli samimi ve sıcak bir ortamda, işten uzaklaşarak profesyonel gelişim sağlıyorsunuz. Business English programının en önemli etkisi, uzun süredir kullanmadığım kelimelerin ortaya çıkması ile yanlış kullanımların doğrulanması ile genel olarak ilerleme kaydettim.

(Stratejik Pazar Araştırmaları Müdürü – JTI Tütün Ürünleri)

İş İngilizcesi konusunda gösterdikleri profesyonel desteği iş görüşmesi hazırlığı için de alabileceğimi düşünerek Billur Hanım’ın kapısını çaldığımda hiç yanılmadığımı hissettim. Kısa süre içerisinde oluşturdukları plan doğrultusunda gerek İngilizce kalıplar gerekse stratejik yönlendirmeleriyle başarılı şekilde hazırlandığım bir iş görüşmesi oldu benim için. Değerli katkıları ve sağladıkları sıcak ortam için tekrar Özlem Hanım ve Billur Hanım’a teşekkür ederim. Profesyonel hayatta doğru konumlanabilmek için Executive English Coaching’i gözüm kapalı tavsiye ederim.

Neşe Ö. (İlaç Sektörü)

Pazarlama İngilizcesi Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

Süre : 6 hafta  / Toplam 48 saat

Eğitim günü: her Pazar 14.00-17.30

Eğitim başlangıcı: 15 Ekim 2017

[]
1 Step 1
Previous
Next