NEGOTIATION AND PERSUASION SKILLS WORKSHOP

2FFF7C29-495F-48D2-9347-FB27A0695E66
Programın Tanımı

Workshop Tarihi: 6-7 Ekim 2018

Toplantı ve müzakerelerde kullanılan ifadeler ve ikna becerilerine odaklanan bu program tercihe göre 1 veya 2 günlük bir eğitim olarak sunulmaktadır. Video içerikleri ve role play alıştırmaları içeren bu interaktif programın ana konu başlıkları ikna etme amaçlı konuşma, ikna ve müzakere stratejileri, argüman yapılandırma, etkili kelime seçimleri (Power Words), ikna edici sunumlar, kabul etme/karşı çıkma için kullanılan ifadeler ve anlaşmazlıklar ile başa çıkma yöntemlerinden oluşmaktadır.

Bu Program Size Ne Kazandırır?
  • Yabancı yöneticiler/müşteriler/iş arkadaşları ile başarılı müzakere yapabilme ve onları ikna etme,
  • İkna sürecinde etkili kelime seçimleri ile kendinizi daha başarılı ifade etme,
  • Aktarmak istediğiniz bir düşünce, pazarladığınız bir hizmet veya satışını yaptığınız bir ürünün faydalarını rahat ifade etme,
  • Müzakere ve ikna süreçlerini yapılandırma,
  • Kişiler arası iletişiminizi güçlendirme
Eğitmen

Serra Cremer

 

Serra Cremer, çocukluk ve öğrencilik yıllarını New York’ta geçirmiş olmasından ötürü İngilizce ve Türkçe’yi ana dili seviyesinde konuşmaktadır. Hem Türkiye hem ABD vatandaşı olan Serra, New York Üniversitesi Ekonomi ve Ortadoğu Bilimleri çift anadal mezunudur. Daha sonra Fordham Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Juris Doctor diplomasını almıştır.

 

New York Barosu’na kayıtlı bir avukat olan Serra, 2006 yılından itibaren New York ve İstanbul’da, New York University, Beecher Carlson Risk Management, Pricewaterhouse Coopers ve Verdi Avukatlık Ortaklığı gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde çalışmıştır. Sigorta brokerlığı, birleşme ve devralmalar, sermaye piyasası ve proje finansmanı konularına hakimdir.

 

Hâlihazırda Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans eğitimi ve Harvard Publishers and Qualifications tarafından akredite edilmiş TESOL sertifikası eğitimine devam etmektedir. EEC’de İngilizce e-mail yazma eğitimi, Profesyoneller için TOEFL eğitimi ve Hukuki İngilizce eğitimleri sunmaktadır. Kendisi, İngilizce dışında Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
İsim Soyisim
Telefon
EEC'yi nereden duydunuz?
Previous
Next