Neden Biz?

İngilizce global iş dünyasının ortak dilidir.

Doğru ve etkili İngilizce iletişim global iş dünyasında bir GÜÇ’tür.

Executive English Coaching  size bu gücü kazandırmakta ve sizi global boyuta taşımaktadır.

Executive English Coaching , engin kurumsal tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile çalışmaktadır. Kurumsal hayatı yakından tanıyan ve sizin ihtiyaçlarınızı anlayan eğitmenler ile kariyerinizde emin adımla ilerlemeniz sağlanmaktadır.

Executive English Coaching , sizin ihtiyaçlarınıza odaklanmakta ve kişiye, şirkete veya sektöre özel eğitim içeriği sunmaktadır.

Eğitimler bireysel ve grup eğitimi olarak sunulmaktadır.

Executive English Coaching , uzun vadeli, istikrarlı ve disiplinli koçluğa inanmaktadır. Eğitimenleriniz eğitim boyunca değişmez. Gelişiminizi takip ederek, hedeflerinize ulaşmanızda size destek olmaktadır.

Eğitimler, kişinin iş yoğunluğuna göre esnek saatlerde (iş saatleri öncesi, sonrası veya haftasonları) sunulmaktadır .

Günümüzde akıcı İngilizce iletişim artık bir güçtür. EEC’de bu gücü kazanırsınız!

EEC’de iş hayatındaki tüm safhaları eğitmeninizle beraber karşılıklı olarak canlandırırsınız ve gerçek hayatta olduğu gibi çeşitli iş konularında yazışmalarınızı hazırlar, sunumlarınızı yapar, toplantıları idare eder veya iş görüşmelerine girersiniz.

 

Eğitmeniniz kendisini sizin müşteriniz, müdürünüz veya tedarikçiniz yerine koyan rol çalışmalarıyla ele alır, doğru ifade kalıplarını aktarır, ve yapıcı ve kalıcı çözümler sunar.

 

EEC’in zengin kütüphanesinden ve ders materyallerinden faydalanarak ve iş kitaplarındaki örnek çalışmaları uygulayarak iş yerindeki zor anlarınızda yüksek performans beklenilen durumlar için destek alırsınız.