Daha Akıcı Bir Şekilde İngilizce Konuşun.

Günümüz iş dünyasında ilerlemenin yolu bağlantılarınız ile iyi bir iletişim kurmaktan geçmektedir. Küreselleşmeyle artan rekabet ortamında başarılı olmak için ortak dil olan İngilizce’ye hakim olmak ve etkili bir biçimde konuşabilmek, kariyer basamaklarını tırmanırken hızınızı arttıracak en önemli faktörlerden biridir. Executive English Coaching olarak işte tam bu noktada size ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyoruz.

 

Peki, 6 hafta ve 64 saat sürecek bu program size neler katacak?

  • Doğru konuşma yöntemleriyle duraklamaları asgariye indirerek düzgün ve akıcı konuşma
  • Daha rahat ifade yeteneği kazanma
  • Kelime hazinesini, telaffuzu ve aksanı geliştirme
  • Sosyal İngilizce iletişim metodlarını kullanarak yabancılarla güçlü ilişkiler kurma ve bağlantılar sağlama
  • Başarılı İngilizce iletişimleriniz sonucu fırsatlar yaratma ve kariyerinizde daha avantajlı bir konuma geçme
  • Yabancı iş ortakları ve yöneticilerle daha rahat iletişim kurma ve olumlu izlenim yaratma

Business English Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

[]
1 Step 1
Previous
Next

Referanslarımız

Executive English Coaching programında en önemli kazancımın İngilizce konuşma konusundaki özgüvenimin güçlenmesi olduğunu düşünüyorum. Pek çok yeni ve güncel kelime öğrendim. Bundan sonra da daha çok okuyacak, konuşacak ve Executive English Coaching ile İngilizcemi geliştirmeye devam edeceğim. Özlem Hanım başta olmak üzere, tüm eğitmen ve idari kadroya teşekkür ederim. EEC’yi ve eğitimlerini kesinlikle tavsiye ederim.

(Satınalma Müdür Yardımcısı – TeknoSA)

2016 yılında Business English grup eğitimine katıldım ve çok memnun kaldım. Özellikle seviyenizi anlamak, İş İngilizcesi kelime bilginizi arttırmak ve konuşurken güven kazanmak açısından çok faydalı oldu. Bununla birlikte bu grup programı sayesinde, farklı fonksiyon ve seviyelerdeki profesyoneller ile tanışma ve yeni bilgiler öğrenme şansını yakalıyorsunuz. Dahası, eğlenceli samimi ve sıcak bir ortamda, işten uzaklaşarak profesyonel gelişim sağlıyorsunuz. Business English programının en önemli etkisi, uzun süredir kullanmadığım kelimelerin ortaya çıkması ile yanlış kullanımların doğrulanması ile genel olarak ilerleme kaydettim.

(Stratejik Pazar Araştırmaları Müdürü – JTI Tütün Ürünleri)

İş İngilizcesi konusunda gösterdikleri profesyonel desteği iş görüşmesi hazırlığı için de alabileceğimi düşünerek Billur Hanım’ın kapısını çaldığımda hiç yanılmadığımı hissettim. Kısa süre içerisinde oluşturdukları plan doğrultusunda gerek İngilizce kalıplar gerekse stratejik yönlendirmeleriyle başarılı şekilde hazırlandığım bir iş görüşmesi oldu benim için. Değerli katkıları ve sağladıkları sıcak ortam için tekrar Özlem Hanım ve Billur Hanım’a teşekkür ederim. Profesyonel hayatta doğru konumlanabilmek için Executive English Coaching’i gözüm kapalı tavsiye ederim.

Neşe Ö. (İlaç Sektörü)

Speakout Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

Program tarihleri: 17 Ekim – 23 Kasım 2017

Süre: 6 hafta toplam 64 saat

Her Salı / Perş 19.30-21.15

[]
1 Step 1
Previous
Next