İş İngilizcenizi geliştirin.

İngilizce konuşulan toplantılarda, sunumlarda, iş yazışmalarında ve hatta telefon görüşmelerinde İş İngilizcesine daha hakim olmak, güncel terimleri ve kalıpları doğru kullanmak ve daha özgüvenli konuşmak isteyen profesyoneller için hazırlanan Executive English Coaching İş İngilizcesi programı ile 6 haftada İş İngilizcenizi geliştirin.

 

Bu program size neler katacak?

  • İş hayatında lazım olan konuşma kalıplarını, iş terimlerini ve kelimeleri öğrenme ve bunları kullanırken kendinizi daha rahat ifade etme
  • Daha profesyonel, duraklamaları asgariye indirerek, akıcı ve ikna edici iletişim
  • Uluslararası iş ortaklarınızla etkili iletişim kurarak verimli bağlantılar geliştirme, iş hayatında daha avantajlı konuma geçme ve fırsat yaratma

Business English Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

[]
1 Step 1
İsim Soyisim
Telefon
EEC'yi nereden duydunuz?
Previous
Next

Referanslarımız

Executive English Coaching programında en önemli kazancımın İngilizce konuşma konusundaki özgüvenimin güçlenmesi olduğunu düşünüyorum. Pek çok yeni ve güncel kelime öğrendim. Bundan sonra da daha çok okuyacak, konuşacak ve Executive English Coaching ile İngilizcemi geliştirmeye devam edeceğim. Özlem Hanım başta olmak üzere, tüm eğitmen ve idari kadroya teşekkür ederim. EEC’yi ve eğitimlerini kesinlikle tavsiye ederim.

(Satınalma Müdür Yardımcısı – TeknoSA)

2016 yılında Business English grup eğitimine katıldım ve çok memnun kaldım. Özellikle seviyenizi anlamak, İş İngilizcesi kelime bilginizi arttırmak ve konuşurken güven kazanmak açısından çok faydalı oldu. Bununla birlikte bu grup programı sayesinde, farklı fonksiyon ve seviyelerdeki profesyoneller ile tanışma ve yeni bilgiler öğrenme şansını yakalıyorsunuz. Dahası, eğlenceli samimi ve sıcak bir ortamda, işten uzaklaşarak profesyonel gelişim sağlıyorsunuz. Business English programının en önemli etkisi, uzun süredir kullanmadığım kelimelerin ortaya çıkması ile yanlış kullanımların doğrulanması ile genel olarak ilerleme kaydettim.

(Stratejik Pazar Araştırmaları Müdürü – JTI Tütün Ürünleri)

İş İngilizcesi konusunda gösterdikleri profesyonel desteği iş görüşmesi hazırlığı için de alabileceğimi düşünerek Billur Hanım’ın kapısını çaldığımda hiç yanılmadığımı hissettim. Kısa süre içerisinde oluşturdukları plan doğrultusunda gerek İngilizce kalıplar gerekse stratejik yönlendirmeleriyle başarılı şekilde hazırlandığım bir iş görüşmesi oldu benim için. Değerli katkıları ve sağladıkları sıcak ortam için tekrar Özlem Hanım ve Billur Hanım’a teşekkür ederim. Profesyonel hayatta doğru konumlanabilmek için Executive English Coaching’i gözüm kapalı tavsiye ederim.

Neşe Ö. (İlaç Sektörü)

Business English Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

Grup #1:

13 Ocak – 17 Şubat 2018 (Cumartesi 9.30-13.00)

Grup #2:

15 Ocak – 21 Şubat 2018 (Pazartesi/Çarşamba 19.30-21.00)

Süre: 6 hafta

 

[]
1 Step 1
İsim Soyisim
Telefon
EEC'yi nereden duydunuz?
Previous
Next