CV Drafting

CV Drafting 2017 lacivert
Programın Tanımı

Yeni bir kariyere başlarken veya farklı bir pozisyona geçerken karşınızdakinin sizi doğru anlaması için, özgeçmişiniz sizi, tecrübelerinizi, başarı öykülerinizi ve güçlü yanlarınızı öne çıkarmalıdır. Bunun ötesinde, hayaliniz uluslararası iş dünyasında yer almak ise, özgeçmişinizin İngilizce olması şarttır. Bu noktada, Executive English Coaching olarak mevcut özgeçmişinizi revize ederek uluslararası formatta, profesyonel bir İngilizce ile hazırlanmış ve hayalinizdeki kariyer/pozisyon için en önemli özelliklerinizi öne çıkaran etkili ve fark yaratan bir özgeçmişe dönüştürüyoruz. 

Bu Program Size Ne Kazandırır?
  • Uzman eğitmenlerimiz ile birebir görüşerek eğitiminizi, tecrübelerinizi, başarı öykülerinizi ve güçlü yanlarınızı değerlendirme
  • Doğru, etkili ve profesyonel terimler ile donatılmış ve uluslararası kurumlarca kabul gören formatta yazılmış bir özgeçmişe kavuşma
  • Hayalinizdeki kariyer/pozisyon için en önemli özelliklerinizi öne çıkarma
  • Özgeçmişinize yapılan değişiklikleri online (Linkedin vb.) özgeçmişinize yansıtma
Eğitmen

Begüm S. Becerik

Begüm S. Becerik çocukluk ve öğrencilik yıllarını California’da geçirmiş olduğundan ilk lisanı İngilizce olmuştur. Hem Türkiye hem Amerika vatandaşı olan Begüm, University of California, Irvine, Dilbilimi Lisans programı ve Bilişsel Nörobilim (Cognitive Neuroscience) Lisans programlarını yüksek derece ile tamamlamış ve Klinik ve Örgütsel Psikoloji konusunda uzmanlaşmıştır. Akademik başarılarından ötürü, Amerika Başkanları George Bush ve Ronald Reagan tarafından Academic Excellence Award’a layık görülmüş ve bu ödüller kendisine bizzat başkanlar tarafından sunulmuştur.

İK Yönetimi, Uluslararası İş İdaresi ve Medya konularında başarılar elde etmiş ve çalıştığı kurumlar tarafından çeşitli takdir ve ödüllere layık görülmüştür. California’da marka yöneticisi, hukuki danışman yardımcılığı ve editörlük gibi görevlerde bulunduktan sonra 2005 senesinde İstanbul’a taşınarak Coca-Cola Kurumsal İletişim ve Pazarlama departmanında dört seneyi aşkın süre boyunca Türkiye, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler ile ilgili projelerde yer almıştır.

Begüm, 2009 yılından beri freelance çevirmen olarak çalışmakta ve başta Financial Times olmak üzere çeşitli gazete, dergi ve kurumsal yayınlarda tercümanlık görevi yapmaktadır. Kendisi, İngilizce dışında Türkçe ve Arapça bilmektedir.

Kayıt Formu

[]
1 Step 1
İsim Soyisim
Telefon
Previous
Next