CV Draftıng

CV Drafting 2017 lacivert
Programın Tanımı

Yeni bir kariyere başlarken veya farklı bir pozisyona geçerken karşınızdakinin sizi doğru anlaması için, özgeçmişiniz sizi, tecrübelerinizi, başarı öykülerinizi ve güçlü yanlarınızı öne çıkarmalıdır. Bunun ötesinde, hayaliniz uluslararası iş dünyasında yer almak ise, özgeçmişinizin İngilizce olması şarttır. Bu noktada, Executive English Coaching olarak mevcut özgeçmişinizi revize ederek uluslararası formatta, profesyonel bir İngilizce ile hazırlanmış ve hayalinizdeki kariyer/pozisyon için en önemli özelliklerinizi öne çıkaran etkili ve fark yaratan bir özgeçmişe dönüştürüyoruz. 

 

4 AĞUSTOS 2018: CV WRITING WORKSHOP

4 Ağustos tarihli workshop 1 günlük bir programdır.

Bu eğitimde, profesyonel ve etkili bir dilde İngilizce özgeçmiş hazırlamak için gerekli ipuçlarını, uluslararası formatta özgeçmiş yazmayı ve kendi özgeçmişinizde yapmanız gereken değişiklikleri öğreneceksiniz.

Bu Program Size Ne Kazandırır?
  • Uzman eğitmenlerimiz ile birebir görüşerek eğitiminizi, tecrübelerinizi, başarı öykülerinizi ve güçlü yanlarınızı değerlendirme
  • Doğru, etkili ve profesyonel terimler ile donatılmış ve uluslararası kurumlarca kabul gören formatta yazılmış bir özgeçmişe kavuşma
  • Hayalinizdeki kariyer/pozisyon için en önemli özelliklerinizi öne çıkarma
  • Özgeçmişinize yapılan değişiklikleri online (Linkedin vb.) özgeçmişinize yansıtma
Eğitmen

Serra Cremer

Serra Cremer, çocukluk ve öğrencilik yıllarını New York’ta geçirmiş olmasından ötürü İngilizce ve Türkçe’yi ana dili seviyesinde konuşmaktadır. Hem Türkiye hem ABD vatandaşı olan Serra, New York Üniversitesi Ekonomi ve Ortadoğu Bilimleri çift anadal mezunudur. Daha sonra Fordham Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Juris Doctor diplomasını almıştır.

 

New York Barosu’na kayıtlı bir avukat olan Serra, 2006 yılından itibaren New York ve İstanbul’da, New York University, Beecher Carlson Risk Management, Pricewaterhouse Coopers ve Verdi Avukatlık Ortaklığı gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde çalışmıştır. Sigorta brokerlığı, birleşme ve devralmalar, sermaye piyasası ve proje finansmanı konularına hakimdir.

 

Hâlihazırda Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans eğitimi ve Harvard Publishers and Qualifications tarafından akredite edilmiş TESOL sertifikası eğitimine devam etmektedir. EEC’de İngilizce e-mail yazma eğitimi, Profesyoneller için TOEFL eğitimi ve Hukuki İngilizce eğitimleri sunmaktadır. Kendisi, İngilizce dışında Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next