İngilizce E-mail Yazma

email-writing-workshop-tarihsiz
Programın Tanımı

Gelecek Eğitim Tarihi: 15-16 Aralık 2018 

Busıness Wrıtıng Skılls Workshop 

 

Bir sonraki program 15-16 Aralık’ta gerçekleşecek BUSINESS WRITING SKILLS iki günlük bir eğitimdir. Bu programda çeşitli e-mail yazışmaları dışında rapor, teklif ve şirket içi yazışmalarda kullanılan İngilizce interaktif alıştırmalar ile işlenecektir.

 

Profesyonellerin, global iş hayatında her gün başvurduğu e-mail yoluyla iletişimlerde, doğru yazım tekniklerini ve kalıpları öğrenmelerini, doğru dilbilgisi ve alıcıya göre değişen ton ve üslup ile etkileyici e-mail yazmalarını ve günlük hayatta karşılaştıkları örneklerden yola çıkarak hazırlanan e-mail çalışmaları ile öğrendiklerini pekiştirmelerini hedefleyen interaktif bir çalışmadır.

Bireysel program şeklinde veya en fazla 12 kişilik gruplar için 1 ya da 2 günlük workshop olarak sunulmaktadır.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Profesyonel İngilizce kullanarak net, anlaşılır, düzgün yapılandırılmış e-mail yazma

– Alıcının pozisyonuna uygun gerek resmi, gerek samimi kelimeler ile doğru üslubu kullanma

– Etkili ve uygun kalıplar ile zaman kazanarak takibi ve okunuşu kolay e-mail yapılandırma

– Akıcı giriş, gelişme ve sonuç kullanarak okuyucunun dikkatini yakalama

– Yapılan genel yanlışları öğrenme ve düzeltme

Eğitmen

Serra Cremer

Serra Cremer, çocukluk ve öğrencilik yıllarını New York’ta geçirmiş olmasından ötürü İngilizce ve Türkçe’yi ana dili seviyesinde konuşmaktadır. Hem Türkiye hem ABD vatandaşı olan Serra, New York Üniversitesi Ekonomi ve Ortadoğu Bilimleri çift anadal mezunudur. Daha sonra Fordham Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Juris Doctor diplomasını almıştır.

 

New York Barosu’na kayıtlı bir avukat olan Serra, 2006 yılından itibaren New York ve İstanbul’da, New York University, Beecher Carlson Risk Management, Pricewaterhouse Coopers ve Verdi Avukatlık Ortaklığı gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde çalışmıştır. Sigorta brokerlığı, birleşme ve devralmalar, sermaye piyasası ve proje finansmanı konularına hakimdir.

 

Hâlihazırda Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans eğitimi ve Harvard Publishers and Qualifications tarafından akredite edilmiş TESOL sertifikası eğitimine devam etmektedir. EEC’de İngilizce e-mail yazma eğitimi, Profesyoneller için TOEFL eğitimi ve Hukuki İngilizce eğitimleri sunmaktadır. Kendisi, İngilizce dışında Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next