İngilizce Sunum Eğitimi

sunum_egitimi-v1-tarihsiz
Programın Tanımı

GELECEK WORKSHOP TARİHİ: 9 MART 2019 

Sunum eğitimi ile İngilizce sunumlarınızda, Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlıkta ve aynı kelime ve ifade zenginliğinde sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanır, değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, uluslararası yöneticiler üzerinde olumlu izlenim yaratarak, iş ortamınızda başarıyı yakalarsınız.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– İngilizce sunumlarda kullanılan terim ve ifadeler

– Dinleyicinin ilgisini ve dikkatin çekme yöntemleri

– Başlangıç, bağlantı ve sonuç için ifade kalıpları

– Akıcı konuşma ve doğru telaffuz çalışmaları

– Örnek sunum çalışmaları ile özgüven kazanma

Eğitmen

Serra Cremer

Serra Cremer, çocukluk ve öğrencilik yıllarını New York’ta geçirmiş olmasından ötürü İngilizce ve Türkçe’yi ana dili seviyesinde konuşmaktadır. Hem Türkiye hem ABD vatandaşı olan Serra, New York Üniversitesi Ekonomi ve Ortadoğu Bilimleri çift anadal mezunudur. Daha sonra Fordham Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Juris Doctor diplomasını almıştır.

 

New York Barosu’na kayıtlı bir avukat olan Serra, 2006 yılından itibaren New York ve İstanbul’da, New York University, Beecher Carlson Risk Management, Pricewaterhouse Coopers ve Verdi Avukatlık Ortaklığı gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde çalışmıştır. Sigorta brokerlığı, birleşme ve devralmalar, sermaye piyasası ve proje finansmanı konularına hakimdir.

 

Hâlihazırda Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Lisans eğitimi ve Harvard Publishers and Qualifications tarafından akredite edilmiş TESOL sertifikası eğitimine devam etmektedir. EEC’de İngilizce e-mail yazma eğitimi, Profesyoneller için TOEFL eğitimi ve Hukuki İngilizce eğitimleri sunmaktadır. Kendisi, İngilizce dışında Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next