ENGLISH FOR PHARMACEUTICAL INDUSTRY

pharma-tarihsiz

Gelecek Eğitimin Başlamasına Kalan Süre:

Programın Tanımı
Gelecek Eğitim Tarihi:

20 Şubat – 27 Mart 2018

her Salı 09.30-13.00

 

İlaç endüstrisi ve medikal sektör, dünyadaki en uluslararası sektörlerin başında gelir. Global rakiplerin gerisinde kalmamak için şirketler ortak bir teknik dil kullanmak durumundadırlar. Bu sektörde başarılı olmak için kişilerin bu dili etkili şekilde kullanmaları şarttır. Özgüvenle konuştuğunuz Pharmaceutical English işyerindeki iletişim becerilerinizi güçlendirerek size ve şirketinize pek çok kapıları açacaktır. Bu eğitimde konular ilaç geliştirilmesinin tüm süreçlerini içerecek şekilde 6 başlıkta toplanmıştır.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Sektörde ihtiyaç duyduğunuz İngilizce teknik teminolojiyi ve kalıpları öğrenme

– İletişim becerileri kazandırarak yeni global fırsatlar yaratma

– Uluslararası ekipler ve yöneticilere etkili sunum yapma

Eğitmen

Max Hughes

Yönetici İngilizce Koçu

2013 yılına kadar Londra’da yaşayan Max Hughes, Oxford Üniversitesi’nde Klasik Diller (Grekçe ve Latince) eğitiminden sonra Sheffield Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı üniversiteden Sağlık Enformatiği konusundan yüksek lisans diploması aldıktan sonra İngiltere’de Locum Consultant Psychiatrist’te psikiyatrist olarak 6 sene çalışmıştır.

İngiltere’de 10 yıllık klinik tıp tecrübesinin ardından 2014 yılında Türkiye’ye taşınmış ve başta Medikal İngilizce ve İş İngilizcesi olmak üzere Executive English Coaching bünyesinde eğitimler vermeye başlamıştır. Cambridge’den CELTA sertifikasına sahiptir. Londra Royal College of Psychiatrists üyesidir. Ana dili İngilizce dışında, Almanca, Fransızca ve orta seviyede Türkçe konuşmaktadır.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next