HR ENGLISH

IK-Tarihsiz-2Cumle IK Profesyoneli
Programın Tanımı

GELECEK EĞİTİM TARİHİ: 7 ve 14 KASIM 2018

Bu eğitim programı, İnsan Kaynakları uygulamalarında İngilizcede karşılaşabileceğiniz farklı durumların üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadır. HR English ile yüzyüze ve telefonda iş görüşmeleri, performansları değerlendirmeleri, toplantı yönetimi ve İK gelişim gibi farklı konularda gerekli profesyonel İngilizce iletişim becerilerine yoğunlaşacaksınız.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Şirketinizde yabancı yöneticiler ve iş arkadaşları ile güçlü ve yakın ilişkiler oluşturma

– Adaylar ile İngilizce mülakatlarda kendine güvenli iletişim kurma

– Yönetim ve çalışanlar arasında doğru iletişim kanalı oluşturma

– Anlaşmazlıkların çözümünde etkili rol oynama

– Türkiye/İstanbul ofisini global organizasyonlarda etkili şekilde temsil etme

– İngilizce toplantılarda iletişim becerileriniz ile fark yaratma

– İngilizce İK terim ve ifadelerini rahatlıkla anlama ve kullanma

Eğitmen

Billur Cremer

Çocukluğu Avrupa ve Amerika’da geçen Billur Cremer, üniversite eğitimi için Türkiye’ye dönmüş ve Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Ardından, NY Queens College’da eğitimine devam etmiştir. 1980 yılından itibaren turizm, eğitim ve telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde, başta Kuveyt, Almanya, Hollanda, İspanya, Tayvan ve Macaristan olmak üzere çeşitli ülkelerden yöneticiler ile çalışmıştır. İleri seviyedeki yabancı dil bilgisi sayesinde, profesyonel hayatında kendini her zaman güçlü ve rahat hisseden Cremer, global iletişimin önemli bir güç olduğunun uluslararası iş yaşamında farkına varmıştır.

 

Türkiye’de eğitim almış başarılı yöneticilerin, global iş dünyasında kendilerini özgüvenle ifade ederek daha da başarılı olmalarını sağlamak amacıyla kendisi gibi iki kültür ve dile ana dili gibi hakim olan ve iş hayatı dinamiklerini çok iyi bilen Türk ve Amerikalı profesyonellerden oluşan ekibiyle birlikte Executive English Coaching’i kurmuştur.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
İsim Soyisim
Telefon
EEC'yi nereden duydunuz?
Previous
Next