ENGLISH FOR MARKETING

Pazarlama-İngilizcesi-tarihsiz

Gelecek Eğitimin Başlamasına Kalan Süre:

Rekabetin giderek yoğunlaştığı, yeni iletişim yöntemlerinin tüketicilerin vazgeçilmezi haline geldiği, sosyal medya sayesinde bilgi paylaşımının ışık hızına eriştiği günümüzde; tüm ticari ve sosyal kurumların işi her geçen gün zorlaşmaktadır. Teknoloji sayesinde artarak globalleşen iş dünyasında İngilizce kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Bu sebeple, pazarlama alanındaki profesyoneller yabancı iş ortaklarına düşüncelerini İngilizce olarak aktarabilmeli ve karşı tarafı doğru ifadeler kullanarak ikna edebilmelidir.

Programın Tanımı
GELECEK EĞİTİM TARİHİ:

5 Mayıs – 9 Haziran 2018
her Cumartesi 9.30-13.00

 

English for Marketing programının amacı; pazarlama sektöründeki kişilerin kendi alanlarındaki eğitim ve tecrübelerini, strateji gelistirme yeteneklerini İngilizce olarak ortaya koymalarına ve İngilizce basında yer alan pazarlama konusundaki yenilik ve trendleri yakından takip etmelerine yardımcı olmaktır.

English for Marketing programında, sektörün gereksinimleri dikkate alınarak, piyasa araştırmalarından pazar değerlendirmelerine, kurumsal iletişimden itibar yönetimine kadar katılımcıların tüm pazarlama aşamalarında İngilizceyi doğru kullanmaları hedeflenmektedir.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Yabancı iş ortaklarına düşünceleri İngilizce olarak aktarma
– Karşı tarafı doğru ifadeler kullanarak ikna etme
– Strateji geliştirme yeteneklerini İngilizce olarak ortaya koyma
– İngilizce basında yer alan pazarlama konusundaki yenilik ve trendleri yakından takip etme
– İletişim bariyerlerini yıkarak iş çevrenizi genişletme
– Global pazarlara ulaşarak yeni fırsatlar yakalama

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next