Pre-MBA English programı, Financial Times ve The Economist’den alınan içerikler ile hazırlanmış ve kişiyi İngilizce MBA programına hazırlamak için tasarlanmış, 36 ders saatini içeren yoğun bir İş İngilizcesi programıdır. Program, İngilizce MBA veya lisansüstü çalışmalara hazırlanan ve aynı zamanda daha ilerde MBA programlarına başvurmak isteyen profesyonellere yöneliktir.

Tarih:

Yıl boyunca

Süre:

4 hafta

Ne Öğrenirim:

İngilizce MBA programında ihtiyacınız olan ve vaka çalışmaları (case study) için gerekli olan kalıplar, kelimeler, cümleler, iş kavramları, kurumsal öğrenim, yenilik, yönetim kararları, piyasa dinamikleri, lisan ve iletişim yetenekleri gibi konular tamamıyla iş hayatından alınan modeller ile desteklenir.

Öğrendiğim bilgileri nasıl kullanırım?

Bu yoğun eğitimde öğrendiğiniz bilgileri İngilizce MBA programında alacağınız dersleri daha iyi anlamak ve takip etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Konular tamamıyla alacağınız MBA programıyla alakalı olduğu için üniversitede alacağınız programa kolaylıkla adapte olabilir ve çalışmaları daha iyi kavrayabilir ve özgüvenle kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin

""
1
İsim Soyisim
Telefon
Previous
Next

Kurumsal Çözümler

Çalışanlarınız şirketinizin marka yüzüdür. Onların duruşu ve oluşturduğu algı, şirketinizin duruşu ve algısıdır. Executive English Coaching eğitimleri, çalışanlarınızın global iş dünyasında şirketinizi temsil ederken profesyonel bir duruş sergilemesini ve şirketinizin gerçek potansiyelini doğru yansıtarak en güçlü algıyı oluşturmasını sağlar. Detaylı Bilgi

Bireysel Çözümler

İş hayatında uluslararası kariyer hedefleriniz varsa ve bu hedeflere ulaşmak için kendinizi geliştirmeye istekli ve açıksanız, doğru yerdesiniz. Executive English Coaching, sizin gibi kendine yatırım yapmanın önemini bilen, hedef odaklı kişilerle çalışır ve onlara kariyerlerinde koçluk ve danışmanlık sunar. Devamı...