Busıness English +

Business English 9 Ekim 2016 Sundays 10-13
Programın Tanımı

Profesyonellerin uluslararası platformlarda ve özellikle toplantı yönetim,, mülakat, sunumlar, iş yazışmaları, networking/sosyal ortamda iletişim, telekonferanslar ve müzakerelerde kullandıkları İş İngilizcesi hakimiyetlerini güncel terim, kelime ve kalıpları pekiştirerek geliştirmelerini hedefleyen, Upper Intermediate seviye ve üstü İngilizce bilgisine sahip profesyonellere özel bir eğitim programıdır.

Ayrıca bu eğitim, farklı iş kültürlerinden gelen kişilerden oluşan uluslararası ekiplerde uyum ve başarı için gerekli yaklaşım ve iletişim konusunu içermektedir.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Uluslararası kurumsal dünyada farklı konularda başarılı iletişim kurma
– Daha profesyonel, duraklamaları asgariye indirerek, akıcı ve ikna edici iletişim
– Uluslararası iş ortaklarınızla etkili iletişim kurarak verimli bağlantılar geliştirme, iş hayatında daha avantajlı konuma geçme ve fırsat yaratma

Ne Öğrenirim?

Business English Plus, sunumlar, toplantı yönetimi, telefonla iletişim, sosyal ortamda iletişim, müzakereler gibi temel iş becerilerini geliştirmeniz için pratik yaklaşımlar sağlar.

Ayrıca bu eğitimde ortak iş sorunlarına değişik iş kültürlerinde nasıl bir yaklaşım sergilendiği hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Öğrendiğim Bilgileri Nasıl Kullanırım?

Uluslararası kurumsal şirketlerde çalışıyorsanız ve çeşitli konularda (sunumlar, toplantı yönetimi, telefonla iletişim, sosyal ortamda iletişim, müzakereler gibi) global iletişim kurmanız gerekiyorsa Business English Plus eğitiminde öğrendiğiniz bilgileri iş hayatında kullanabilir ve yabancılarla olan iletişiminizde kendinizi daha profesyonelce ifade edebilirsiniz.

Özellikle başka kültürlerden olan kişilerle birlikte ekip çalışması yapıyorsanız veya bir proje üzerinde birlikte çalışıyorsanız Business English plus size çok yardımcı olacaktır.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next