BUSINESS ENGLISH GRAMMAR

(İş İngilizcesi Dil Bilgisi)

Dün projeyi bitireceğim. Yarın projeyi bitirdim.”

İş hayatında bu kadar basit bir hatayı yapan çok sayıda kişi var. Kendi konusunda tecrübeli, uzman kişiler İngilizce konuşulan bir iş ortamında ne yazık ki bu tür hatalar yaparak zayıf bir izlenim bırakmaktadırlar.

Günümüz iş dünyasında şirketlerin varoluşları doğru ve sürekli bir bilgi alışverişine dayanmaktadır. Bu yüzden kendinizi ve kurumunuzu en etkili şekilde temsil edebilmek için doğru dil bilgisi kullanmanız gerekir.

Business English Grammar programı sizi tam da bu konuda güçlendirmek için hazırlanmıştır.

 

Bu program size ne kazandırır?

Bildiğiniz ancak kullanmadığınız için unuttuğunuz dil bilgisi kurallarını hatırlama

– Dil bilgisi kurallarının iş dünyasında doğru kullanımını öğrenme

– İngilizceyi ikinci lisan olarak konuşanların sıklıkla yaptığı hataları ve doğrularını öğrenme

GELECEK EĞİTİM TARİHİ:

3 Şubat – 10 Mart 2018
her Cumartesi 9.30-13.00

Business English Grammar Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

[]
1 Step 1
Previous
Next

Referanslarımız

Executive English Coaching programında en önemli kazancımın İngilizce konuşma konusundaki özgüvenimin güçlenmesi olduğunu düşünüyorum. Pek çok yeni ve güncel kelime öğrendim. Bundan sonra da daha çok okuyacak, konuşacak ve Executive English Coaching ile İngilizcemi geliştirmeye devam edeceğim. Özlem Hanım başta olmak üzere, tüm eğitmen ve idari kadroya teşekkür ederim. EEC’yi ve eğitimlerini kesinlikle tavsiye ederim.

(Satınalma Müdür Yardımcısı – TeknoSA)

2016 yılında Business English grup eğitimine katıldım ve çok memnun kaldım. Özellikle seviyenizi anlamak, İş İngilizcesi kelime bilginizi arttırmak ve konuşurken güven kazanmak açısından çok faydalı oldu. Bununla birlikte bu grup programı sayesinde, farklı fonksiyon ve seviyelerdeki profesyoneller ile tanışma ve yeni bilgiler öğrenme şansını yakalıyorsunuz. Dahası, eğlenceli samimi ve sıcak bir ortamda, işten uzaklaşarak profesyonel gelişim sağlıyorsunuz. Business English programının en önemli etkisi, uzun süredir kullanmadığım kelimelerin ortaya çıkması ile yanlış kullanımların doğrulanması ile genel olarak ilerleme kaydettim.

(Stratejik Pazar Araştırmaları Müdürü – JTI Tütün Ürünleri)

İş İngilizcesi konusunda gösterdikleri profesyonel desteği iş görüşmesi hazırlığı için de alabileceğimi düşünerek Billur Hanım’ın kapısını çaldığımda hiç yanılmadığımı hissettim. Kısa süre içerisinde oluşturdukları plan doğrultusunda gerek İngilizce kalıplar gerekse stratejik yönlendirmeleriyle başarılı şekilde hazırlandığım bir iş görüşmesi oldu benim için. Değerli katkıları ve sağladıkları sıcak ortam için tekrar Özlem Hanım ve Billur Hanım’a teşekkür ederim. Profesyonel hayatta doğru konumlanabilmek için Executive English Coaching’i gözüm kapalı tavsiye ederim.

Neşe Ö. (İlaç Sektörü)

Business English Grammar Programı Hakkında Bilgi Almak için Kaydınızı Bırakın.

GELECEK EĞİTİM TARİHİ:

3 Şubat – 10 Mart 2018
her Cumartesi 9.30-13.00

 

[]
1 Step 1
Previous
Next