Boot Camp

Boot Camp 4-19 Mart 2017

Program Detayları:

Süre: 6 gün

Tarih: 4-5 Mart, 11-12  Mart ve 18-19 Mart 2017

Günümüz iş dünyasında ilerlemenin yolu bağlantılarınız ile iyi bir iletişim kurmaktan geçmektedir. Küreselleşmeyle artan rekabet ortamında başarılı olmak için ortak dil olan İngilizce’ye hakim olmak ve etkili bir biçimde konuşabilmek, kariyer basamaklarını tırmanırken hızınızı arttıracak en önemli faktörlerden biridir. Executive English Coaching olarak işte tam bu noktada size ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyoruz.

Programın Tanımı

En az Intermediate seviyede İngilizce konuşan, ancak iş hayatında kelime hazinesi yeterli olmayan ve kısa sürede İş İngilizcesi’nde seviye atlamak isteyenlere yönelik olan bu program özellikle 1 günlük resmi tatillere denk gelecek şekilde programlanmıştır.

4 aylık Business English programını yoğunlaştırılmış ve hedefe odaklı bir program ile 6 günde tamamlayarak, İngilizce konuşmanızı gerektiren iş ortamlarında kendinizi daha doğru ve akıcı bir İngilizce ile ifade etmeniz için gerekli kelime bilgisi ve konuşma pratiğini kazanırsınız.

Bu Program Size Ne Kazandırır?

– Daha rahat ifade yeteneği kazanma
– Özgüvenle iletişim kurma

– Kelime hazinesini zenginleştirme

– Telaffuzu ve aksanı geliştirme
– Yabancı iş ortakları ve yöneticilerle güncel konuşmalar gerçekleştirme
– Başarılı İngilizce iletişimleriniz sonucu fırsatlar yaratma ve kariyerinizde daha avantajlı bir konuma geçme

Eğitmen

Özlem Arpacı

İngiltere’de Saint Mary’s College, Amerika’da ise University of California, Riverside’da dört farklı İngilizce Geliştirme sertifika programlarına katılan Özlem Arpacı, 1993’te Amerika’ya yerleşip, John W. North High School’dan mezun olmuştur. 1997’de Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi çift dal diplomasını Mills College, Oakland’dan ve 1999 yılında pazarlama odaklı MBA diplomasını University of San Francisco’dan almıştır. 2000-2001 yıllarında ise University of California Berkeley’den E-Ticaret İş ve Altyapısı sertifika eğitimini tamamlamıştır.

Profesyonel hayatında; teknoloji, restoran ve moda sektörlerinde pazarlama ve halkla ilişkiler yöneticisi olarak görev alıp; aynı zamanda aralarında Cisco Systems, Google, Kaliforniya Motorlu Araçlar ve Federal Hapishaneler Bürosu da dahil olan kurumlar için Türkçe lisanı uzmanı olarak hizmet vermiştir. 2011 yılından itibaren EEC ekibinin bir parçası olarak; yöneticilere Amerikan iş ve pazarlama İngilizcesi, sunum, konuşma ve aksan düzeltme konularında koçluk hizmeti vermektedir.

Bilgi Formu

[]
1 Step 1
Previous
Next