Executive English Coaching bir dil okulu değildir.

Executive English Coaching İngilizce bilen ama akıcı ve profesyonel bir dilde konuşmakta zorluk çeken iş insanlarını global iş hayatına hazırlayan bir danışmanlık şirketidir. Hedefe giden yolda çözüm ortağınız ve yol arkadaşınız olarak size destek olur.

İngilizce global iş dünyasının ortak dilidir. Bu dünyada başarılı olmak için İngilizceyi akıcı ve profesyonel şekilde konuşmanız ve kendinizi doğru şekilde ifade etmeniz ilk şarttır.

Executive English Coaching birebir danışmanlık ve şirketlere özel kurumsal çözümler ile size bu beceriyi kazandırır. Bilginizi ve birikiminizi karşı tarafa doğru ifade edebildiğinizde gerçek değerinizin karşılığına ve yepyeni fırsatlara ulaşırsınız.

Executive English Coaching’den eğitim alanlar işinde başarılı, konusuna hakim, kariyer hedefleri olan ve global iş dünyasında söz sahibi olmak isteyen iş insanlarıdır.

Executive English Coaching ile:

  • Türkçede kendinizi ifade ettiğiniz rahatlıkla İngilizce konuşursunuz.
  • Uluslararası iş hayatında başarı için gerekli iletişim becerilerini kazanır; bu özgüven ile kariyer kapılarını açarsınız.
  • Rekabetçi global iş dünyasında kendinize güçlü bir yer edinirsiniz.
  • Lokal bir iş insanından veya şirketten global bir iş insanına veya şirkete dönüşür; yeni fırsatlar yakalarsınız.
  • Şirketinizin öncelikli olarak tanımladığı yetkinlikleri kazanır; uluslararası iş hayatında şirketinizi bu yetkinlikler doğrultusunda güçlü bir şekilde temsil edersiniz.