Bireysel Çözümler

1. Birebir Eğitim (Personal CoachIng)

Kişiye özel hazırlanan bu programda öncelikle kişinin iş hayatındaki iletişim ihtiyaçları ve profesyonel hedefleri belirlenir. Kişinin geliştirmek istediği konular ele alınır. Bulunduğu sektöre ve kariyer hedeflerine göre içerik belirlenir ve kişinin iş hayatında karşılaştığı senaryolardan yola çıkılarak ona özel alıştırmalar hazırlanır.

 

Eğitim programı süresi tamamen kişinin ihtiyacına uygun olarak belirlenir. Belli bir mülakata hazırlanmak için üç saat yeterli olabilir; global bir yönetici pozisyonuna hazırlanmak için ise bir seneden fazla süre gerekebilir.

 

Kişi iş hayatında İngilizce iletişimlerinde ne konuda eksiklik hissediyorsa bu noktaya odaklanılır. Kariyerinde ilerlerken gerekli olan tüm global iletişim becerileri ve yetkinliklerin kazandırılması amaçlanır. Bu sayede, kişinin doğru ve profesyonel iletişim kurarak potansiyelini global iş hayatında da göstermesi ve iş ilişkilerini güçlendirmesi hedeflenmektedir.

 

Kişinin kariyer hedeflerine ulaşmasında İngilizce iletişim ile ilgili her konuda Executive English Coaching bir çözüm ortağı olarak ona yoldaş olur.

 

Birebir eğitimlerde kazandırılan bazı yetkinlikler:

 • tüm iş ilişkilerinde yanlış anlaşılmalar önleme ve profesyonel bir dil kullanma
 • profesyonel ve etkili İngilizce sunum hazırlama ve sunma
 • İngilizce mülakatlarda kendini en doğru şekilde ifade etme (self-marketing)
 • İngilizce rapor ve e-mail yazarken az ve öz bir dile ile yazma
 • değişim yönetimi, anlaşmazlıkların çözümü gibi hassas durumlarda doğru İngilizce ile iletişim kurma
 • ekip yönetiminde açık ve özgüvenli diyalog kurma, saygınlık kazanma
 • yabancı iş insanları ile sıcak ve güçlü ilişkiler kurma
 • global bir pozisyon veya expat görevi için hazırlanma
 • üst yönetim veya yönetim kurulu ile güçlü iletişim kurma
 • etkili toplantı yönetimi ve katılımı
 • sosyalleşme ve networking etkinliklerinde fark yaratma

2. EEC Grup Programları

Akıcı ve profesyonel bir İngilizce ile konuşma becerilerine odaklanan grup programlarına herkesin yeterli ölçüde pratik yapabilmesi amacıyla en fazla 6 katılımcı kabul edilmektedir. İş hayatında farklı sektörlerde ve pozisyonlarda bulunan ancak benzer seviyede İş İngilizcesi becerilerine sahip katılımcılardan oluşan grup programları Executive English Coaching Suadiye (Bağdat Caddesi) ofisinde gerçekleşmektedir.

 

Program süreleri 6 ila 12 hafta arasındadır. Düzenli olarak açılan Business English grup programı dışında, Speakout, Business English Grammar, English for Marketing, HR English, English for Pharmaceuticals Industry, English for Expats ve English for Socializing programları da yıl içerisinde birkaç defa sunulmaktadır.

 

Gelecek Programlar ve içerikleri için tıklayınız.

3. Workshops

Bir günlük modüler eğitimlerden oluşan workshop programları Executive English Coaching Suadiye ofisinde sunulmaktadır. E-mail Writing, Presentations English, Prepositions gibi daha sınırlı konulara odaklanan bu interaktif workshop eğitimleri her bir katılımcının öğrendiklerini pekiştirmesi için gerekli alıştırmaları içerir.

 

Workshop formatındaki eğitimlere en fazla 10 kişi kabul edilmektedir.

4. CV DraftIng

Executive English Coaching olarak mevcut özgeçmişinizi revize ederek uluslararası formatta, profesyonel bir İngilizce ile hazırlanmış ve hayalinizdeki kariyer/pozisyon için en önemli özelliklerinizi öne çıkaran etkili ve fark yaratan bir özgeçmişe dönüştürüyoruz.

 

Detaylar için tıklayınız.

5. Outplacement (İşe Giriş / İşten Çıkış Danışmanlık) Hizmetleri

İşten isteyerek veya istemeyerek ayrıldığınız durumda ve yeni bir işe geçiş süreci için sunulan bu danışmanlık hizmeti, işten çıkış dönemindeki her türlü yazılı ve sözlü İngilizce iletişim ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

 

İşten ayrılma sebeplerini iletmede, çıkış mülakatı sürecinde görüşünüzü dile getirirmede veya haksız olduğunu düşündüğünüz bir iş akdi feshine itiraz etme sürecinde gerekli olan tüm yazılı bildirimlerin profesyonel ve hukuki bir İngilizce ile yazılması ve sözlü görüşmelere hazırlanma çalışmalarını içerir. Ayrıca, yeni bir iş arayışı döneminde İngilizce özgeçmiş yazılması ve İngilizce mülakat süreçlerine hazırlanılmasını da kapsar.

 

Outplacement hizmetleri ile, kişinin zor bir dönemi doğru ve açık iletişim ile en kolay şekilde geçirmesi, kendini doğru ifade ederek olası anlaşmazlıkların önlenmesi ve kariyerine zarar vermeden yeni bir pozisyona geçmesi amaçlanmaktadır.

6. Online Çözümler


Soundview ile, tüm dünyada İngilizce olarak yayınlanan en güncel ve en çok satan iş kitaplarının özet içeriklerine, yazarlarla yapılan söyleşilere ve uzmanlarca hazırlanan online seminerlere ulaşın!

Soundview sayesinde, tüm dünyada İngilizce olarak yayınlanan en güncel ve en çok satan iş kitaplarının özet içeriklerine 8 sayfalık PDF’ler veya 20 dakikalık ses kayıtları şeklinde ulaşacaksınız.

Bunun yanısıra 700’den fazla özet video ile hem profesyonel İngilizcenizi geliştirecek hem de iş hayatında karşılaştığınız zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz!

1 yıllık Soundview üyeliği Executive English Coaching indirimi ile 99 USD yerine 79 USD! EEC indirimi ile Soundview üyeliğinden yararlanmak için tıklayınız.

 

PROMO CODE: EEC